Üye Ol

Masa ve Rulo Tipi Kesici Plotter Makineleri | Graphtec F-MARK Otomatik Tabaka Besleme Sistemi | Graphtec F-MARK Otomatik Tabaka Besleme Sistemi

                                                


Graphtec Otomatik Tabaka Besleme Sistemi, bir operatöre ihtiyaç duymadan kesilmiş A3 ve A4 kağıtlarını otomatik olarak beslemek ve konturlamak üzere tasarlanmıştır. Hassas göz kamera teknolojisi ile donatılan F-Mark, 0,2 mm hassasiyet sınıfı ile poza işaretlerinin hızlı okunmasını sağlar. Kalıp kesicisinin benzersiz özelliklerinden biri, işlenen malzemenin kalınlığına bağlı olarak, sürekli bir döngüde 120 tabakaya kadar kağıt işleyebilir, ancak kesme işlemini kesintiye uğratmadan gerektiği gibi başka kağıtlar da ekleme olanağı sağlar.


Mükemmel levha hizalaması, poza işareti ayarlamalarını saniyenin bir kısmında gerçekleştiren F-Mark teknolojisi ile donatılmış bir kamera ile, her bir sayfa için kırpma işareti okumasıyla sağlanır. Yazılım algoritmaları, hassas kesim yapılabilmesi için baskı işlemindeki bozulmaları telafi eder. Dosya oluşturulurken delik çizgileri kesme seçeneği de vardır. Malzemenin kalınlığına bağlı olarak, sürekli bir döngüde 120 tabakaya (veya 35mm) kadar kalınlıktaki kağıt bloklarını  işleyebilir, kesim işlemini kesintiye uğratmadan gerektiğinde başka kağıtlar da eklenebilir.


Yarım kesime ek olarak, F-Mark otomatik tabaka besmele sistemi etiket için mükemmel, kartvizit ve ambalaj gibi ürünler üretmek isteyen müşteriler için mükemmel bir seçenek. Yazılım tarafından ayarlanan kesme parametreleri, kırpma işaretlerinin dört milimetre kadar küçük olmasını sağlar ve tabaka boyutunun en üst düzeye çıkarılmasını ve minimum malzeme sarfiyatının sağlanmasını sağlar. İşlenen materyal ve görüntü anahattının karmaşıklığına göre, her tabaka (A3) kesim için ortalama kesme süresi 30-40 saniyedir. F-Mark,  Illustrator ve CorelDraw dosyalarını kabul eden özel F-Mark yazılımı ile çalıştırılır.


Dijital Kesim Yazılımı (Windows için)

Özel yazılım, otomatik kağıt besleme sistemini kontrol eder ve kontur kesim verilerini çiziciye aktarır. Sistem, özel bir uygulama yazılımı içerir. Ortam yüklendikten sonra, ekli kamera, konturlu kesme verisi aktarılmadan önce 2 noktalı referans işaretleri hızla algılar ve hizalamayı düzeltir ve böylece her seferinde mükemmel kesim gerçekleşir. Yazılım, kopya sayısı, kesme kuvveti, kesme hızı, ofset ve yol sayısı gibi kesme koşullarını yapılandırır, ve Adobe Illustrator veya CorelDRAW EPS dosyalarını kontur verileri olarak içe aktarabilir.

« Geri