Üye Ol

İnk Boya Mürekkep Sistemleri | Galaxy Orjinal DX4,DX5,DX7 Eco Solvent İnk Boya Mürekkep | Galaxy Orjinal DX4,DX5,DX7 Eco Solvent İnk Boya Mürekkep

GALAXY Orjinal Eco Solvent İnk Boya Mürekkep TAIWAN Malı Olup Mükemmel Yoğunluğu ve Kalitesi ile Dünyada Kendini Kanıtlamış ve JAPON Epson Kafa Sisteminde Başarılı Çizgisi İle Kaliteli , Canlı , Renklere Ulaşılıyor.

KALİTE :

2.500.000 Milion Renk Yelpazesi , Performanslı Kalıcılık , Yüksek Çözünürlü Yoğunluk , Süper Akışkanlık Epson Kafa Kullanan Makinelerin Boya Aksamlarina Zarar Vermeyen , Olağanüstü Tutuculuga Sahip İnk Boya Mürekkep Tüketiminde Diğer Eco Solvent Boyalara Göre %75 Tasarruf Sağlar

GALAXY Orjinal Eco Solvent İnk Boya Mürekkep le  Baskılarınızdaki Canlı , Kalıcı , Gerçekçi , Estetik ve Profesyonelce Kaliteyi Farkedeceğiniz Tek Marka Olacak.

FARKLILIK :

GALAXY Orjinal Eco Solvent İnk Boya Mürekkep Farklı Kimyevi Karışımlardan Oluşmaktadır. Avrupa Standtartlarında Kaliteli  Ham Madde Kullanmayan Uzak Doğulu ve Yerli Firmalar Maalesef  Baskı Kafalarına ve Baskı Cihazlarına Kısa Sürede Zarar Verebilirler. Kafalarda Tikanmalara , Boya Kesmelerine , Püskürtmelere , Canlı Renkler Alınmaması , Kısa Sürede Solmalar  Gibi Sorunlar Yaratabilir.

GARANTİ :

GALAXY Orjinal Eco Solvent İnk Boya Mürekkep Garanti Kapsaminda Olan , Kalitesiyle Lider AMERİKA ve AVRUPA En Çok Tercih Edilen Markadır. 2.500.000 Milion Renk Yelpazesi Sayesinde Makinelerinizinde Güvenle Kullanabileceğiniz Olağanüstü Performanslı Tek Boya Markası.

FİYAT :

AVRUPA Normlarna Uygun Fiyat Kalitesi ve Garantisi , Uzun Süre Stoklama Garantisi , Günes Isığına ve Yağmura Karşı Güçlü Dayanıklılık Orjinal 1.lt lik Bidonlarla Kullanımınıza Yönelik Tercih Hakkı Kolay Kuruma Özelliği  İle Sorunsuz Baskılar.

GALAXY Orjinal Eco Solvent İnk Boya Mürekkep EPSON DX4-DX5-DX7 Kafa Kullanan Galaxy Baskı Cihazları ve PrinterlerindeRoland Baskı Cihazları ve Printerlerinde, Mimaki Baskı Cihazları ve Printerlerinde, Mutoh Baskı Cihazları ve Printerlerinde, Challenger Baskı Cihazları ve Printerlerinde, Olympos Baskı Cihazları ve Printerlerinde, Allwin Baskı Cihazları ve Printerlerinde, İnfiniti Baskı Cihazları ve Printerlerinde, ve Tüm Çin Baskı Cihazları ve Printerlerinde Kullanılmaktadır.

« Geri