Üye Ol

Ataline Çin’deki Sign Fuarı’ndan Yeniliklerle Döndü

Haber 2010

Ataline Yöneticisi Atalay KEŞKEKLER, Çin’de düzenlenen Sign Fuarı’nı ziyaret etti. Atalay KEŞKEKLER, fuarda distribütörlüğünü yürüttüğü Phaeton markalı ürünlerdeki yenilikler hakkında bilgiler aktardı.

Çin’deki Fuarı nasıl buldunuz? Distribütörlüğün yaptığınız Phaeton markasında ne tür yenilikler var?

Ataline olarak Phaeton’un Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. 2007 yılından bu yana Phaeton markalı Seiko makinelerin satışı gerçekleştirmekteyiz. Türkiye pazarında 250’nin üzerinde makinemiz çalışmaktadır. Özellikle ürünlerin kalitesi noktasında müşterilerimizden olumlu tepkiler almaktayız.

Çin’deki fuarda gezme imkanımız oldu. Phaeton markasının ne kadar büyük ve pazarda güçlü olduğunu görme fırsatı bulduk. Gerçekten çok büyük bir firmanın temsilciliğini yürütüyoruz.

Phaeton Epson DX5 kafalı bir makineyi sektörün hizmetine sundu. 180 ve 210 ebatlarındadır. Bu makinenin Türkiye pazarında çok ses getireceğini düşünüyorum. Geleceğin makinesi olacağı konusunda inancımız tamdır. Bu makine sektöre çok büyük bir yenilik kazandıracaktır. 2011 yılında bu konuda oldukça iddialıyız.

2011 yılında Epson kafalı Phaeton markalı ürünleri de pazara sunacaksınız. Buradaki hedefleriniz nelerdir?

2011 yılı Epson DX5 yılı olacaktır.  Bu kafalar da Phaeton makinesinde olacaktır.  Makinemiz gerçekten çok kaliteli ve güzel sonuçlar vermektedir. Galaxy markasıyla getirdiğimiz eko solvent boya, Taiwan menşeilidir. Boyalarda sektör tarafında ilgi göreceğini düşünüyorum.

Bunun yanında Türkiye’ye Seiko 1020 kafasını getirdik.

Çin’deki fuarı ülkemizden çok sayıda sektör yetkilisi takip etti. Bu ilgiyi nasıl karşılıyorsunuz?

Türkiye’den çok sayıda üretici ve ithalatçı sektöre mensubu fuarı ziyaret etti. Firmaların burayı ziyaret etmesi sektör adına gerçekten güzel oldu. Yenilikleri görmek, takip etmek herkes açısından verimli olmuştur.

« Geri